CAD
CAD

Wydruki CAD

Druk materiałów dla branży AEC, CAD/CAM i GIS jest dla nas priorytetem. Nasi pracownicy posiadają ponad 15 lat doświadczenia we współpracy z biurami projektowymi, architektami i biurami budowy.

Znamy wymogi formalne jakie powinny spełniać Projekt Budowlany, Dokumentacja Powykonawcza, Studium Wykonalności, Koncepcja Programowa.

Druk CAD i oprawa dokumentacji technicznych to dla nas codzienność. Potrzeby firm zaspokajamy kompleksowo od etapu projektowania poprzez proces przetargowy aż do prac wykonawczych na placu budowy.

Gwarantujemy bezkonkurencyjną jakość usług.

  • ekspresowa realizacja
  • dedykowane ceny
  • odroczone płatności
  • faktury zbiorcze
  • darmowy transport

Najnowocześniejszy sprzęt do druku CAD

Posiadamy nowoczesny park maszyn, dzięki któremu jesteśmy w stanie sprostać surowym wymaganiom naszych klientów. W przypadku wydruków z programów CAD szczególne znaczenie ma doświadczenie naszych pracowników. Nie ma miejsca na błędy, które mogłyby opóźnić wykonanie zadań. Do wydruków używamy jednego z pierwszych w Polsce kolorowych ploterów LED. Pozwala to szybko i w doskonałej jakości stworzyć kolorowe wydruki. Jesteśmy jedyną na rynku warszawskim firmą, która drukuje w tej technologii.

Powielanie i oprawa dokumentacji budowlanej

Druk dokumentacji budowlanej, wykonawczej i powykonawczej to istotna część naszej działalności. Codziennie skanujemy, drukujemy, kopiujemy i składamy komplety dokumentów dotyczące różnorodnych projektów. Śmiało możemy powiedzieć, że mamy w tym ogromne doświadczenie. Złożoną dokumentację, zgodnie z potrzebami klientów, umieszczamy w spełniającej wymogi urzędów, estetycznej i trwałej oprawie.

Skanowanie wielkoformatowe i archiwizacja

W ofercie dla firm z branży AEC mamy także skanowanie i archiwizację dokumentacji technicznej. Dane są przez nas archiwizowane i w zależności od potrzeb przenoszone na spersonalizowane konta FTP, pamięci flash lub płyty DVD. Zeskanowane pliki nazywamy i katalogujemy wg wytycznych w taki sposób, żeby hierarchia folderów była zgodna z podziałem tomów projektu.

Oprawy introligatorskie
(architektoniczne, AEC)

Dla klientów z branży budowlanej wykonujemy trwałe, nierozbieralne oprawy projektów budowlanych, które spełniają wymogi urzędów. Okładki do opraw wykonywane są ręcznie przez naszych pracowników z odpowiednio dobranych materiałów. Dzięki temu nasze oprawy wyróżniają się wytrzymałością i estetyką.

Z naszej strony nie możesz spodziewać się niczego mniej niż:

1
Najwyższej jakości wydruków.
2
Zadań wykonanych zgodnie z Twoimi szczegółowymi wytycznymi.
3
Wydruków dostarczonych w terminie (lub jeszcze lepiej, przed czasem).
4
Przyjaznej, profesjonalnej obsługi.

Zaufali nam:

Zadzwoń do nas:  575 702 378